KONST / Litografier / Färglitografi 8838729
nr 883 8729
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi , Stig Claesson Slas (1928-2008), 54/150, signerad, motivet: 40x55
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 mars 2014
kl 20:46:27
24/3 20:25:36
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas